Alpha Mousse

Bohatá pěna pro ošetření, jako podpora, při celulitidě a slabém vazivu

Obsahuje:

  • Speciální rostlinný komplex složený z:
  • Gelidium cartilagineum
  • Azijská vodní bylina (chráněné výrobní tajemství)
  • Přeslička
  • Semínka guarany
  • Kofein
  • Karnitin
  • Aminokyseliny

Charakteristika:

ALFA PĚNA se používá na podporu ošetření celulitidy a při slabém vazivu na celém těle. U vlnitého a nepravidelného povrchu pokožky; k podpoře, zintenzívnění a zkrácení kosmetického ošetření jako diferencovaného ošetření celulitidy (masáže klouzavými vlnami a sací pumpičkou, ultrazvuk nebo elektrostimulace). ALFA PĚNA svými rostlinnými hormony reaguje fysiologickým mechanismem s pod ní ležícími vrstvami pokožky. Další hodnotné látky mají podporovat cirkulaci krve a stimulovat buňky ; k tomuto přispívají kofein, semínka guarany a karnitin. Účinky byli prokázány na surovinách.

Aplikace:

ALFA PĚNA by se měla používat dvakrát denně minimálně po dobu čtyř týdnů. Po uplynutí těchto čtyř týdnů již jenom jedenkrát denně, pokud možno ráno. Flakón ALFA PĚNY před použitím protřepejte. Flakón držte kolmo a otvorem s pumpičkou postříkejte pokožku pěnou a pak důkladně rozetřete. ALFA PĚNU nanášejte denně v tenkých vrstvách na místa, na kterých má být zlepšen vzhled pokožky.

Vaše doplňková péče s produkty od Weyergans High Care Cosmetics:

Neústupné tukové polštářky se ošetřují dodatečně „AE“ STICKEM (viz stránka s informacemi o „AE STICKU“). ALFA PĚNA se vstřebává rychle, takže nakonec by se měla udělat samotná drenáž pomocí STYLER CREME (viz stránka s informacemi o STYLER CREME). STYLER CREME se používá k aktivování jak toku lymfy, tak i očištění kožního a tukového tkaniva.

Balení 180 ml

Poznámky

ALFA PĚNA se speciálně používá ke zpomalení v pokožce vznikajícího předstupně proměny v estrogen. Má se tak zabránit tomu, aby se estrogeny ukládali v tukových buňkách. Je tu použit zvláštní rostlinný komplex, který se stará o uvolnění uložených mastných kyselin. ALFA PĚNA nanesená na pokožku reaguje fysiologickým mechanismem s pod ní ležícími vrstvami pokožky. Další hodnotné látky mají podporovat cirkulaci krve a stimulovat buňky; k tomuto přispívají kofein, semínka guarany a karnitin.

Firma Weyergans High Care AS zásadně neprovádí žádné pokusy na zvířatech. Všechny preparáty jsou testovány jak v laboratořích (in vitro), tak i na lidech (in vivo). Kvůli těmto testům nejsou předloženy nijaké obžaloby.
Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz