Ananas Drops

Ananasové tablety – rozšíření denní výživové skladby

Obsahuje:

  • Enzym Bromelin,
  • Vitamin C

Charakteristika:

Originální Bodyline Ananas Drops je obohacený o proteolytický enzym bromelin, který se získává z tyčinek květu ananasu. Úlohou enzymů je kromě jiného optimálně rozdělovat jednotlivé části stravy v organismu. Jen tak se dají ze stravy získat životně důležité výživné látky (uhlohydráty, bílkoviny, tuky, vitamíny, minerály a stopové prvky). V závislosti na kombinaci stravy bohužel nerozdělují tělu vlastní enzymy tuky a bílkoviny dostatečně. A to zejména v případě, kdy se ve stravě kombinují uhlohydráty a bílkovinné produkty. Tehdy nejsou dostatečně stráveny především bílkoviny. Ty pak zatěžují organismus a mohou být příčinou nadváhy. Bromelin je řešením. Ve své podstatě účinku se podobá lidským enzymům, ale hlavně je aktivní i tehdy, kdy je v trávicím traktu překyselené prostředí (hodnota ph je snížena uhlohydráty v žaludku a tenkém střevě), které neumožňuje optimální štěpení bílkovin a tuků ostatními enzymy

Aplikace:

Užíváme vždy po jídle a zapíjíme dostatkem tekutiny. Lze i rozkousat. Pravidlem může být: po snídani 1, po obědě 3 a po večeři 2 tablety. Maximální dávka by neměka přesáhnout 10 tablet za den. Pro zefektivnění redukční diety doporučujeme zvýšit příjem bílkovinné stravy.

Vaše doplňková péče s produkty od Weyergans High Care Cosmetics:

Jako doplněk lze používat kterýkoli z produktů High Care Cosmetics, a to dle zvolené problematiky.

Balení 120 tablet

Poznámky

Přípravek nemá nahrazovat normální stravu. Měl by ji pouze doplnit. Během aplikace doporučujeme zvýšený příjem tekutin…

Firma Weyergans High Care AS zásadně neprovádí žádné pokusy na zvířatech. Všechny preparáty jsou testovány jak v laboratořích (in vitro), tak i na lidech (in vivo). Kvůli těmto testům nejsou předloženy nijaké obžaloby.
Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz