Body Balm+Cashmere

Bohatá péče a ochrana pro celé tělo

Obsahuje:

  • Aloe vera
  • Extrakt z břečťanu
  • Extrakt z kostivalu
  • Sojový olej
  • Elastin

Charakteristika:

BODY BALM je ideálním ošetřením pokožky, i té obzvláště citlivé. BODY BALM je vhodný k denní péči o suchou a opotřebovanou pokožku. Opotřebovaná pokožka se vyskytuje hlavně po přirozeném i umělém opalování. BODY BALM obsahuje Aloe vera, jako dárce vlhkosti, a sojový olej a elastin, jako ochranu pokožky před vysycháním, a aby jí dodala sílu a napnula ji. Extrakt z břečťanu a kostivalu se stará o odbourávání usazenin z pokožky. BODY BALM se používá k ošetření a prevenci proti stárnutí pokožky a pokožka jej dobře snáší.

Aplikace:

BODY BALM by se měl používat pravidelně po očištění pleti. Nanáší se po sprše nebo po koupeli. Dávkování dávkovačem je hygienické a šetrné. BODY BALM se rychle vsakuje a nezanechává na pleti žádné zbytky. BODY BALM je záměrně lehce parfemován.

Vaše doplňková péče s produkty od Weyergans High Care Cosmetics:

Dobrá péče o pokožku začíná týdenním použitím přípravku BODY PEELING, což je peeling celého těla s přírodními proteiny. Prsa a stehna potřebují ve většině případů speciální postup, ke kterému poskytuje Weyergans High Care Cosmetics širokou paletu produktů

Balení 200 ml

Poznámky

BODY BALM je lehké a decentně parfemované pleťové mléko. Látky, které obsahuje se používají, obdobně jako při STYLER CREME k aktivaci lymfy a k odbourávání usazenin v pokožce. BODY BALM je obzvlášť vhodný pro regeneraci pokožky po opalování. Aloe vera, které obsahuje příjemně pokožku chladí a JOJOBOVÝ OLEJ ji zvlhčuje.

Firma Weyergans High Care AS zásadně neprovádí žádné pokusy na zvířatech. Všechny preparáty jsou testovány jak v laboratořích (in vitro), tak i na lidech (in vivo). Kvůli těmto testům nejsou předloženy nijaké obžaloby.
Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz