Body Peeling

Tělový peeling s přírodními proteiny

Obsahuje:

  • Přírodní proteiny
  • Heřmánkový extrakt
  • Alantoin
  • Sojový olej

Charakteristika:

BODY PEELING ideálně ošetřuje pokožku těla, i tu zvlášť citlivou. BODY PEELING obsahuje drobné kulaté brousící částečky k šetrnému odstranění zrohovatělé pokožky. Sojový olej, který obsahuje alantoin slouží k navrácení vlhkosti a mastnosti. Přírodní proteiny by měli umožnit znovuvytvoření ochranného povlaku pokožky. BODY PEELING má zabránit předčasnému novému vytváření zrohovatělé pokožky. Heřmánek je známý zklidňujícím efektem. Pravidelné použití přípravku BODY PEELING slouží jako ochrana před drsnou suchou pokožkou. Pravidelné odstranění přebytečné zrohovatělé pokožky na povrchu umožňuje následujícím ošetřením dobře proniknout do pokožky.

Aplikace:

Body Peeling se má nanášet pravidelně jedenkrát týdně, BODY PEELING se dá snadno použít pod sprchou; BODY PEELING se vmasíruje na navlhčenou pokožku a následně důkladně osprchujeme.

Vaše doplňková péče s produkty od Weyergans High Care Cosmetics:

BODY PEELING je optimální pro dodatečnou péči o tělo, protože látky, které obsahuje, zabezpečují pokožce potřebnou vlhkost. Prsa a stehna potřebují ve většině případů speciální postup, ke kterému poskytuje Weyergans High Care Cosmetics širokou paletu produktů.

Balení 200 ml

Poznámky

Při silném šupinatění pokožky se může použít BODY PEELING i častěji. Kvůli přírodním proteinům, které obsahuje, je schopný působit proti znovuvytváření zrohovatělé kůže. BODY PEELING neobsahuje žádné agresivní tenzidy! Abrasiv (brousící prostředek) BODY PEELINGu je kulatý a proto nedráždí pokožku a je lehce smyvatelný.

Firma Weyergans High Care AS zásadně neprovádí žádné pokusy na zvířatech. Všechny preparáty jsou testovány jak v laboratořích (in vitro), tak i na lidech (in vivo). Kvůli těmto testům nejsou předloženy nijaké obžaloby.
Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz