Formula Stick

Intenzivní péče o prsa

Obsahuje:

  • Proteinové sérum
  • Sojový lecitin
  • Kofein
  • Karnitin
  • Hydratační faktor
  • Propylenglycol

Charakteristika:

FORMULA STICK obsahuje bioaktivní sérum z organických extraktů, které mají schopnost urychlovat růst a dělení buněk. Reakce byla testována a prokázána na surovině. Vlastnosti FORMULA STICKU mohou způsobit při intenzivní péči napnutí pokožky v oblasti prsou a dekoltu.

Aplikace:

FORMULA STICK – intenzivní péče o prsa může být bez větší časové náročnosti zakomponován do denní starostlivosti o pleť. FORMULA STICK se nanáší na očištěnou a odmaštěnou pleť; dávkovací kulička rozděluje produkt šetrně a hygienicky. Produkt se nenanáší na bradavky; preventivně se může nanášet i na krk. Podobně se doporučuje používat FORMULA STICK jako prevenci i během těhotenství. V prvních dvou týdnech použití se nanáší FORMUL STICK dvakrát denně, potom jej stačí používat jednou denně.

Vaše doplňková péče s produkty od Weyergans High Care Cosmetics:

Začátkem dobré péče o tělo je týdenní použití BODY PEELINGU, peelingu s přírodními proteiny. Po použití FORMULA STICKU dodá tělu potřebnou vlhkost BODY BALM. Ostatní partie těla, jako břicho, nohy, hýždě a boky potřebují ve většině případech speciální postup, ke kterému poskytuje Weyergans High Care Cosmetics širokou paletu produktů.

Balení 30 ml

Poznámky

Pravidelné používání vede k viditelnému vyhlazení a zpevnění tkaniva pokožky, protože FORMULA STICK – intenzivní péče o prsa obsahuje velmi hodnotné ošetřující látky. Potravinářsko-chemické modré zbarvení pomáhá chránit účinné látky před UV paprsky, které by mohli tyto látky poškodit.

Firma Weyergans High Care AS zásadně neprovádí žádné pokusy na zvířatech. Všechny preparáty jsou testovány jak v laboratořích (in vitro), tak i na lidech (in vivo). Kvůli těmto testům nejsou předloženy nijaké obžaloby.
Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz