Relax Balm

Uvolňuje a osvěžuje unavená a oteklá chodidla a nohy.

Obsahuje:

  • Extrakty z arniky, máty, rozmarýnu, kafru
  • Mentol
  • Hamamelis

Charakteristika:

RELAX BALM je osvěžující a vitalizující. Chladí, uvolňuje a odebírá pocit městnání a otoků. RELAX BALM je osvěžující a oživující pro tělo při letních teplotách i po sportu. Ochlazující efekt v relaxačním balzámu vzniká přířodními látkami a jejich adstringentními vlastnostmi.

Aplikace:

RELAX BALM je použitelný pro celé tělo, dokonce se může nanést na unavené nohy přes punčochové kalhoty bez toho, aby zanechal fleky. RELAX BALM rychle vsakuje a nezanechává na pokožce žádné pozůstatky. RELAX BALM zanechává příjemnou svěží vůni na pokožce. Po nanesení by se měli umýt ruce, nemělo by dojít ke styku s očima.

Vaše doplňková péče s produkty od Weyergans High Care Cosmetics:

Začátkem dobré péče o tělo je týdenní použití BODY PEELINGU, peelingu s přírodními proteiny. Ostatní partie těla, jako břicho, nohy, hýždě a boky potřebují ve většině případů speciální postup, ke kterému poskytuje Weyergans High Care Cosmetics širokou paletu produktů.

Balení 50 ml

Poznámky

Úplně se můžeme vzdát chemických a syntetických „ochlazovačů“! RELAX BALM může být nanensen i přes punčochové kalhoty bez toho, aby zanechal fleky.

Firma Weyergans High Care AS zásadně neprovádí žádné pokusy na zvířatech. Všechny preparáty jsou testovány jak v laboratořích (in vitro), tak i na lidech (in vivo). Kvůli těmto testům nejsou předloženy nijaké obžaloby.
Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz