Stiler Contouring Bath

Koupelová pěna k diferencovanému ošetření celulitidy

Obsahuje:

  • Jemné tenzidy
  • Čistý extrakt z břečťanu

Charakteristika:

STYLER CONTOURING BATH je částí diferencovaného ošetření celulitidy a tím i podpůrnou aplikací pro domácí ošetření. STYLER CONTOURING BATH obsahuje koncentrovaný břečťanový extrakt. Aktivace lymfy přispívá k odtransportování pozůstatků látkové proměny a tím ke zlepšení vzhledu pokožky. STYLER CONTOURING BATH má charakteristickou vůni rostlinného extraktu a zároveň má tedy uvolňující a pečující účinky. STYLER CONTOURING BATH je doplňkovým produktem STYLER CREMu, který má svým pravidelným používáním přispět k prevenci proti celulitidě a zároveň může i již viditelnou celulitidu zlepšit.

Aplikace:

Jedno balení STYLER CONTOURING BATH postačí na přibližně 20 koupelí. Pro jeden koupel postačí 10 ml, což zodpovídá ca. 2 naplněným uzávěrům. Používat by se měl STYLER CONTOURING BATH dva až třikrát týdně při teplotě vody 37-40°C. Optimální čas koupele je 15 minut. Se STYLER CONTOURING BATH si můžete užít asi 20 koupelí. Po koupeli by se měla vana opláchnout horkou vodou. Vliv světla může přispět po několika týdnech k vyblednutí modré barvy, což ale neovlivňuje kvalitu produktu.

Vaše doplňková péče s produkty od Weyergans High Care Cosmetics:

Začátkem dobré péče o tělo je týdenní použití BODY PEELINGU, peelingu s přírodními proteiny. Při celulitidě, ochabnutém vazivu a těhotenských striích se po koupeli ve STYLER CONTOURING BATH nanese STYLER CREME. K diferencovanému ošetření celulitidy se po detailní analýze vypracuje individuální plán ošetření a s ním se dají k dispozici i odpovídající produkty.

Balení 200 ml

Poznámky

Koupelová pěna by se měla pravidelně používat při zaneseném tkanivu i při silném akné. Koupel by měla mít teplotu cca 37°C, aby v tkanivu nevznikla žádná zácpa z vysoké teploty. (Především při sklonu k potrhaným žilkám a křečovým žílám) STYLER CONTOURING BATH je obsahově přizpůsoben STYLER CREMu, výtěžek z arniky, měsíčku, břečťanu a kostivalu se stará o aktivaci lymfy a o příjemnou typickou vůni.

Firma Weyergans High Care AS zásadně neprovádí žádné pokusy na zvířatech. Všechny preparáty jsou testovány jak v laboratořích (in vitro), tak i na lidech (in vivo). Kvůli těmto testům nejsou předloženy nijaké obžaloby.
Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz