Styler Creme

Speciální masážní krém na podporu cirkulace lymfy

Obsahuje:

  • Extrakty z arniky, břečťanu, měsíčku, kostivalu, azulenu
  • Tocopherol (vitamín E)
  • Propylén glykol

Charakteristika:

STYLER CREME má speciální použití v diferencovaném ošetření celulitidy od Weyergans High Care Cosmetics. STYLER CREME je produktem pro domácí ošetření i pro ošetření v institutu a používá se k všeobecnému zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě. Výtažky obsaženy v STYLER CREME přispívají k aktivaci lymfatické cirkulace, krém se používá jak na prevenci, tak i při již viditelné celulitidě. Tocopherol (vitamin E) a látky, které dodávají vlhkost, ošetřují a chrání pokožku.

Aplikace:

STYLER CREME se může použít na celé tělo. STYLER CREME rychle vsakuje a nezanechává na pokožce žádné pozůstatky. STYLER CREME se nanáší a vmasí-ruje jak ráno, tak i po sportovních aktivitách. Vmasíruje se jemným tlakem a nanáší se ve směru od kotníků k tříslům. Při ošetření paží se vmasíruje STYLER CREME jemným tlakem ve směru od zápěstí do podpaží. Krém se vmasíruje až po horní počátek prsou a přes pod nimi ležící lymfatické uzliny. Masírování trupu probíhá vždy ze zevnější do vnitřní části trupu.

Vaše doplňková péče s produkty od Weyergans High Care Cosmetics:

Začátkem dobré péče o tělo je týdenní použití BODY PEELINGU, peelingu s přírodními proteiny. Ostatní partie těla, jako břicho, nohy, hýždě a boky potřebují ve většině případech speciální postup, ke kterému poskytuje Weyergans High Care Cosmetics širokou paletu produktů. V létě nebo během dovolené, při zvýšených teplotách, je vhodný pro aktivaci lymfatické cirkulace RELAX BALM.

Balení 250 ml

Poznámky

Podporuje ošetření a denní péči o tělo v boji proto celulitidě. Je obzvlášť bohatý na účinné látky a slouží k aktivaci lymfatické cirkulace. STYLER CREME je tak jemný, že se může použít již při péči o novorozence.

Firma Weyergans High Care AS zásadně neprovádí žádné pokusy na zvířatech. Všechny preparáty jsou testovány jak v laboratořích (in vitro), tak i na lidech (in vivo). Kvůli těmto testům nejsou předloženy nijaké obžaloby.
Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz