Styler Tea

Pročišťuje organismus, aktivuje lymfatický systém.

Obsahuje:

  • Green tea
  • Mate tea
  • Roobois tea
  • Lapacho

Charakteristika:

Kombinace čtyř látek Styler Tea je mimořádně vyvážená. Byla vyvinuta speciálně pro podporu Diferencovaného ošetření celulitidy. Očišťuje, odvodňuje a odstraňuje z mezibuněčného prostoru zbytky kůže a tukového tkaniva. Tímto se zvyšuje hodnota ph, což následně podporuje enzymatickou syntézu kolagenu, a tím i napínání pokožky. Jednotlivé látky jsou dobře známé pro své vlastnosti podporující zdraví a stabilizující imunitní systém. Zejména během kúry je potřeba zabezpečit vysoký příjem tekutin (min. 2 l denně), aby se organismus dostatečně očistil. Během redukční diety pomáhá Styler Tea potlačovat eventuální pocity hladu. Dobré zkušenosti budete mít i při řešení trávicích problémů.

Aplikace:

Jednu čajovou lžičku Styler Tea zalijte vroucí vodou a nechte 4 – 6 minut vylouhovat. Malá dávka citronu dodá čaji zvláštní chuť a dodatečně podpoří imunitu a syntézu kolagenu.

Vaše doplňková péče s produkty od Weyergans High Care Cosmetics:

Pro očištění těla se doporučuje i masáž tlustého střeva a tonizace tenkého střeva pomocí originálního přístroje Slide Styler (mechanická lymfodrenáž břicha postupující tlakovou vlnou). Dodatečně doporučujeme podnítit detoxikaci těla inhalací aktivního kyslíku přístrojem Iono Care.

Balení 100 g

Poznámky

Organická závislost na Styler Tea nevzniká.

Firma Weyergans High Care AS zásadně neprovádí žádné pokusy na zvířatech. Všechny preparáty jsou testovány jak v laboratořích (in vitro), tak i na lidech (in vivo). Kvůli těmto testům nejsou předloženy nijaké obžaloby.
Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz