Zimt Creme

Skořicový krém – speciální produkt pro kabinetní kosmetické kompresivní ošetření

Obsahuje:

  • Extrakt z břečťanu
  • Skořicový olej
  • Zázvorový olej
  • Olej z lístkových ořechů
  • Vitamín E

Charakteristika:

ZIMT CREME je speciálním produktem při diferencovaném ošetřovaní celulitidy. ZIMT CREME je speciálním produktem pro domácí péči i ošetření v institutu a používá se k celkovému zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě. Výtažky a oleje, které tento krém obsahuje jsou známé svými odvodňovacími vlastnostmi. Tkanivo pokožky působí po ošetření s ZIMT CREME hladší a jemnější.

Aplikace:

ZIMT CREME se nanáší po vyčištění na postižené partie pokožky. Kvůli vysokému obsahu éterických olejů si po nanesení krému pořádně vymyjte ruce, aby nedošlo k podráždění při kontaktu s očima. Po nanesení může pokožka zrudnout. Toto zrudnutí je úplně normální a viditelné znamení aktivity éterických olejů v tkanivu pokožky. ZIMT CREME má zůstat na pokožce 20 minut; postarejte se během tohoto času o tělesný pohyb. V kosmetických institutech se ZIMT CREME poskytuje jako speciální ošetření. Aby se ošetření optimalizovalo, nabízíme speciální metodu balení těla.

Vaše doplňková péče s produkty od Weyergans High Care Cosmetics:

Kompletní paleta produktů k diferencovanému ošetření celulitidy začíná týdenním BODY PEELINGem. K pravidelné péči o tělo se při celulitidě používá ALFA MOUSSE, “AE“ STICK a STYLER CREME. K ošetření celulitidy a pro všeobecnou starostlivost o tělo dává firma Weyergans High Care Cosmetics k dispozici širokou paletu speciálních preparátů.

Balení 250 ml

Poznámky

Použité suroviny a oleje ve skořicovém krému, jako i ostatní produkty od Weyergans High Care Cosmetics se vyznačují vysokou kvalitou (viz i Z/A PLUS krém).

Firma Weyergans High Care AS zásadně neprovádí žádné pokusy na zvířatech. Všechny preparáty jsou testovány jak v laboratořích (in vitro), tak i na lidech (in vivo). Kvůli těmto testům nejsou předloženy nijaké obžaloby.
Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz